Planowanie slubu o czym pamietac

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyzny dzień ślubu istnieje niebezpiecznym przeżyciem. Zaś nie chce to z tego czy ślub liczymy z rozsądku albo istnieje wówczas swoje największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w wyniku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego dużego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to idealne prac o których pomyśleliśmy. Nie mieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli należy o suknię kobietę to ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała którą chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jako zapewniał, znacznie się czuł. Dodatki i poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W związku z ostatnim obrączki ślubne też pragnęły być zachowane w tym trendzie. Wymyśliliśmy, że pamięta to być powiązanie białego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To pewnie nowa popularność oraz fason na zachowanie palców do ostatniej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie toż będzie kiedy inny pierścionek, to dla mojego chłopa to silna nowość. Wszak który klient chce mieć lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dzielnie chodziliśmy w ostatnich obrączkach. Mój inny mąż chodził i krzyczałem tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i tak o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Były również inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub dodatkowo ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko stanowiło ją przekonać, że to jeszcze nie są te dobre obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował również ona w współczesnym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, że na pewny ślub przyjdzie. W spokoju odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były jasne. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Szybko nie potrafili się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w kraju nadszedł ten prawdziwy dzień. Pogoda była cenna, słońce świeciło, co chyba jest świetnym zwiastunem na dolę. Nie traktuję żadnych przesądów, przecież ten znacznie mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej mamy i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w rezultacie te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy szybko mężczyzną i żoną. Byliśmy niezmiernie szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było końca. Wszyscy podejmowali się do białego rana. Więc istniał tak piękny dzień.